YURTKUR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜMÜZ İŞBİRLİĞİ İLE GIDA DESTEK KAMPANYAMIZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Federasyonumuz ve Yurt-kur Gençlik ve Spor Kulübü işbirliği ile gıda destek kampanyası, Federasyon Başkanımız Murat Kandazoğlu, Genel Sekreterimiz Osman Nuri Okumuş,Yüksek  Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Tahsin Banguoğlu Yurt  Müdürü ve Federasyon  Başkan Yardımcımız Ahmet Buran, TASKK Genel Sekreter Yardımcısı ve Federasyon Başkan Yardımcımız Abdullah ALBUNAR  ile Kurul Üyelerimiz, Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan, Taban Birlik Başkan ile Kurul Üyeleri, üye spor kulüp başkanları ile yöneticilerinin, sporcu ve sporcu ailelerinin ve değerli basın mensuplarının yoğun katılımıyla gerçekleşti.

2017-2018 Amatör Futbol Sezonu  açılış töreninde Gıda destek kampanyası kapsamında, tüm spor kulüplerimize  vitaminlerle güçlendirilmiş sporcu performans  makarnası dağıtımı yapıldı.

Federasyon olarak  Yurtkur Gençlik ve Spor kulübümüze amatör spor camiamıza katkılarından ve desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

ANKARA AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU

NOT: Gıda desteği  almak isteyen spor kulüplerimiz   Federasyonumuzun 0530 693 96 99 no’lu telefonuna  müracaat edebilirler.

 

2 Yorum

  1. sen bu işin pirisin sen aaskf bir şansın dediğimizde bize inanmamıştın başkanım bak herkes senden gururla ve iyi yüreklilikle bahsediyor. yolunda bahtında açık olsun tff başkanı olursun inşallah.

  2. Bizde bu yardımdan yararlandık ve futbolcularımıza dağıttık. Kulübüm adına Başkanımıza ve Yurt-Kur Gençlik ve Spor Kulübüne teşekkür ederiz.

    Rahmi ARIKOĞLU
    Saçak Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı

Bir yorumda sen yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir