VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI

Federasyonumuza üye spor kulüplerimizden Saçak Gençlik ve Spor Kulübü Sporcusu Emre ÇİÇEK  vefat etmiştir.Merhumun cenazesi 09.05.2017 Salı (yarın) günü kılınacak öğle namazına müteakip Karşıyaka mezarlığında defnedilecektir.

Merhuma Allahtan rahmet, ailesine, sevenlerine ve amatör spor camiamıza başsağlığı ve sabır dileriz.

ANKARA AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU

19 Yorum

 1. Emre Çiçek kardeşimizi kaybetmenin üzüntüsü içerisindeyiz. Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
  Saçak Gençlik ve Spor Kulübü Yönetimi

 2. İnnâ lillahi ve innâ ileyhi raciûn
  Emre Çiçek kardeşimize Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve spor camiasına başsağlığı metanet diliyorum.

 3. Rabbim rahmet eylesin. Ailesine sabr-ı cemil versin. Saçak Gençlik ve Spor Kulübümüze tüm amatör spor camiasına başsağlığı diliyorum. Kabri cenneti pür olsun, çiçekler açsın…

 4. şahsım ve klubüm GAZİ ORMAN ÇİFTLİĞİ SK adına Saçak Gençlik ve Spor Kulübü Sporcusu Emre ÇİÇEK kardeşimize allahtan rahmet geride kalan aile yakınlarına ve Saçak Gençlik ve Spor Kulübü camiasına ALLAH tan sabır diliyoruz. CAMİA OLARAK BAŞIMIZ SAĞOLSUN…

 5. Emre Çiçek evladımıza Allah Rahmet eylesin mekanı cennet olsun diyorum. Sporcusunu kaybeden Saçak Gençlik kulübüne, ailesine ve arkadaşlarına sabırlar diliyorum.

 6. TARIMSPOR Camiası olarak genç sporcu kardeşimiz Emre Çiçek’e Allah’tan rahmet, Ailesi ve Saçak Gençlik Spor Kulübüne sabırlar diliyoruz. Başımız sağolsun.

 7. Emre Çiçek Kardeşimize Allah’tan rahmet,sevenlerine ve kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.Mekanı cennet olsun.BATIKENT KÜLTÜR SPOR yönetimi.

 8. Allah Rahmet eylesin.. Çok üzüldük. Yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.. Yakacık Geçerlerbirliği

 9. ALLAH RAHMET EYLESİN.EFENDİ KİŞİLİĞİN VE SPORCULUĞUNLA HER ZAMAN KALBİMİZDEYDİN.İNŞALLAH MEKANIN CENNET OLUR BENİM GÜZEL KARDEŞİM

 10. Ailemizden genç bir kardeşimizi kaybetmenin üzüntüsü içindeyim. Emre kardeşime Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabırlar diliyorum. Mekanın Cennet olsun kardeşim.

 11. EMRE ÇİÇEK YAVRUMUZA ALLAHTAN RAHMET. KEDERLİ AİLESİNE VE SAÇAK SPOR KULÜBÜNE ALLAH SABIR VERSİN.MEKANI CENNET OLSUN.

  ETLİKSPOR KULÜBÜ BAŞKANI – ESNAFSPOR KULÜBÜ GENEL KAPTANI
  EROL GÜRBÜZ

 12. ALLAH RAHMET EYLESİN, AİLESİNE VE SAÇAK SPOR CAMİASINA ALLAH SABIRLAR VERİNSİN, MEKANIN CENNET OLSUN GENÇ SPORCU KARDEŞİM.

  ONBİRATEŞ SPOR KULÜBÜ

  HARUN BABA

Bir yorumda sen yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir