TÜRKİYE’DE KADIN SPORCU OLMAK: ENGELLER VE FIRSATLAR KONULU SEMİNERİMİZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Federasyonumuz ve Ankara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi işbirliği protokolü çerçevesinde sporcuların ailelerini spor konusunda bilinçlendirmek, ailelerin spor olayı hakkındaki farkındalığını artırmak ve aile katılımıyla, sporcuların spora katılımlarının sürdürülebilirliğini artırmak amacıyla düzenlenen eğitim seminerlerimizin son halkası yapıldı.

“Türkiye’de Kadın Sporcu Olmak: Engeller ve Fırsatlar “ konulu seminer Arş. Gör. Senem ÇEYİZ’in sunumuyla gerçekleştirildi.

Seminer sonunda  kapanış konuşmasını yapmak üzere söz alan Federasyon Başkanımız KANDAZOĞLU, katılan herkese teşekkür ederek, “Önümüzdeki dönemlerde de Ankara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi ile diğer paydaşlarımızla eğitim spor organizasyonlarımız devam edecek. Eğitim seminerlerimizin daha geniş kitlelere ulaşması için çalışmalarımızı sürüdereceğiz. Sporcularımız ve ailelerinin ihtiyaç hissettikleri pratik bilgilere kolay ulaşılmasını sağlayacağız.” dedi.

Daha sonra  Federasyon Başkanımız KANDAZOĞLU ile Ankara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Yönetim Kurul Üyesi ve İl Hakem Kurulu Başkanı Sürhat MÜNİROĞLU tarafından Arş. Gör. Senem ÇEYİZ’e günün anısına plaket takdim edildi.

ANKARA AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU 

İlk yorum senden gelsin!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir