SPORUN GÜCÜ ZİNCİRLERİ KIRIYOR PROJEMİZE TEŞEKKÜR PLAKETİ

Federasyonumuzun Ankara Valiliği ortaklığında yürütmüş olduğu Sporun Gücü Zincirleri Kırıyor Projesi kapsamında, Denetim Serbestlik İl Müdürlüğünün kontrolü altında bulunan çocukların rehabilitasyonu ve tekrar hayata kazandırılmaları yönünde yapmış olduğu başarılı, özverili çalışmalardan dolayı Ceza Tevfik Evleri Genel Müdürü Enis Yavuz Yıldırım tarafından Federasyon Başkanımız Murat Kandazoğlu’na teşekkür plaketi takdim edildi.

Ceza Evleri Tevkif Evleri Genel Müdürlüğü toplantı salonun da yapılan törende teşekkürlerini ileten Yıldırım, bundan sonra da Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunu bu tür projelerin içinde görmek istediklerini ifade etti. Kandazoğlu ise sporun başlı başına sosyal bir proje olduğunu , onun için de bundan sonra da topluma faydalı proje çalışmalarının artarak devam edeceğini belirtti. Kandazoğlu konuşmasının sonunda  Proje için yaptırılan tişörtü  Sayın Yıldırım’a takdim etti.

Törene, Ceza Tevfik Evleri Genel Müdürü Sayın Enis Yavuz Yıldırım, Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanımız Sayın Murat Kandazoğlu ile birlikte, Ankara Cumhuriyet Başsavcı Vekili Sayın Aytekin Cenikli, Ankara Denetimli Serbestlik Müdürü Sinan YAŞAR, Denetimli Serbestlikten Sorumlu Ankara Cumhuriyet Savcısı Sayın Sema Sonay Gökşen, Çalışma ve İş Kurumu Ankara İl Müdürü Sayın Ahmet Taşan, Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Sekreterimiz Osman Nuri Okumuş ve Projelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Vahide Akdemir katıldılar.

ANKARA AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU 

 

 

İlk yorum senden gelsin!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir