ŞENOL GÜNEŞ SPOR PARKININ AÇILIŞI YAPILDI

Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanımız Murat KANDAZOĞLU ve Yönetim Kurulu Üyelerimizin katılımlarıyla birlikte Yaşamkent semtine Çankaya Belediyesi tarafından yaptırılan ve Beşiktaş ile iki şampiyonluk yaşayan teknik direktör Şenol Güneş’in isminin verildiği spor parkı törenle açıldı.

Futbol ,voleybol , basketbol ,tenis ve fitnes gibi alternatif spor branşlarının hayat bulacağı spor parkına , Şenol Güneş isminin örnek kişiliği nedeniyle verildiğini belirten TAŞDELEN, Çankaya da bir spor parkı daha yapmak istediklerini ve bunun çalışmalarına kısa sürede başlayacaklarını ifade ederek , katılanlara teşekkür etti.

Federasyon olarak amatör spor ve camiasına yapmış oldukları katkılardan dolayı başta Çankaya Belediye Başkanı  Sayın Alper TAŞDELEN olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkür ederiz.

ANKARA AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU 

 

 

Bir Yorum

  1. Atatürkün dediği gibi ben sporcunun zeki, çevik aynı zamanda ahlaklısını severim sözünü örnek alarak, tesisleşmede geri kalmış ankaramızda yapılan her spor tesisi, ankara gençliğini kötü alışkanlıklardan ve cehaletten kurtaracaktır. emeği geçenlere sonsuz teşekkür ederim.

Bir yorumda sen yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir