POLATLI BELEDİYE BAŞKANI MÜRSEL YILDIZKAYA’YI ZİYARET ETTİK

Federasyonumuz yetkilileri Polatlı Belediye Başkanı Sayın Mürsel Yıldızkaya’yı makamında ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Kandazoğlu ziyaret esnasında Belediye Başkanı Sayın Yıldızkaya’ya  İlçe sınırları içerisinde yer alan spor kulüplerimizin yaşadığı sıkıntılar hakkında bilgi sundu. Kandazoğlu  amatör sporun gelişmesinde yerel yönetimlerin öneminden bahsederek bu arada Polatlı da  yeni spor tesisleri yapılmasının ve spor kulübü sayısının da arttırılmasının önemini vurguladı.

Her zaman amatör spor kulüplerinin yanında olduğunu belirten Yıldızkaya, bundan sonrada Federasyona ve Polatlı da bulunan spor kulüplerimize destek olmaya devam edeceklerini, Polatlı da spor, panel ve organizasyonların yapılmasında öncülük edeceklerini ve  bu sene Çamlıdere Aluç dağında yapılan kura çekiminin önümüzde ki sene Polatlı da yeni düzenlenen park için de yapılmasını çok arzu ettiklerini belirtti.

Gerçekleşen ziyarete Federasyon Başkanımız Murat Kandazoğlu’nun yanı sıra  Genel Sekreterimiz Osman Nuri Okumuş, TFF Futbol İl Temsilcisi ve Mali Sekreterimiz Mustafa Yıldız, Genel Sekreter Yardımcımız Ahmet Yılmaz, İç Denetimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Soner Cengiz, 1926 Polatlı Belediye Spor Kulübü Başkanı Hüdaverdi Yavaş, Polatlı Spor Kulübü Başkanı Serkan Özkan ve Polatlı Gençlik Gücü Spor Kulübü Başkanı Mustafa Gündoğan katıldı.   İlçe sınırları içerisinde yer alan spor kulüp başkanlarımız katıldı.

Başkanımız  Kandazoğlu , Federasyonumuzun her zaman yanında olan Sayın Yıldızkaya’ya teşekkür ederek, adı yazılı bir forma takdim ederken Belediye Başkanımız  da Federasyon Başkanımız Murat Kandazoğlu’na  Kurtuluş Savaşın da düşmanın durdurulduğu yeri simgeleyen Polatlı Mehmetçik anıtı heykelini takdim etti.

Federasyon Başkanımız Kandazoğlu ziyaretten sonra da Polatlı İlçe Sınırları içerisinde yer alan spor kulüp başkanlarımızla  yemekte bir araya gelerek istişare de bulundu.

ANKARA AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU 

 

 

 

 

 

 

Bir Yorum

Bir yorumda sen yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir