PANELİMİZ COŞKULU KATILIMLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Federasyonumuz tarafından düzenlenen 2017-2018 Amatör Futbol Sezon öncesi hazırlık panelimiz,  Federasyon  Başkanımız Sayın Murat Kandazoğlu  ile Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Ankara Saha Komiserleri Derneği Ankara Şubesi Başkanı Ahmet Hozanlı ile Kurul Üyeleri, TÜFAD Yönetim Kurulu Üyeleri, TFFHGD Ankara Şubesi ile İl Hakem Kurulu Üyeleri ile birlikte  spor kulüplerimizin yöneticileri ve sporcuları ile ulusal ve yerel basın mensuplarının yoğun katılımlarıyla Gençlik Parkı Necip Fazıl toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Federasyon Başkanımız Murat Kandazoğlu’nun  moderatörlüğün de gerçekleştirilen panelde, Başkent Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Atahan Altıntaş “ Spor Psikolojisi ve İletişim” konu başlığında, TFF Amatör Futbol Disiplin Kurulu Başkanı Av. Tacar Çağlar “ Disiplin Kuralları” konu başlığın da , Ankara Üniversitesi Öğretim Üyesi ve İl Hakem Kurulu Başkanı Yrd. Doç. Dr. Sürhat Müniroğlu “ Değişen Oyun Kuralları ve Yeni Yorumlar” konu başlığında sunum yaptılar.

Açılış konuşmasını yapan Federasyon Başkanımız Kandazoğlu, Eğitimin spor ile ayrılmaz bir bütün olduğunu vurgulayarak, panel ve eğitim seminer programlarına devam edeceklerini belirtti. Kandazoğlu, öncelikle Federasyonun   ve amatör spor camiasının her zaman yanında olan, katkılarını ve desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen panelistler ile katılımcılara ve değerli basın mensuplarına  teşekkür ederek,  yeni sezonun camiamıza hayırlı olmasını birlik, beraberlik ve fair play anlayışı içerisinde kazasız, belasız sakatlıklardan uzak hayırlı bir sezon geçirilmesi dileğinde bulundu.

Yrd. Doç. Dr. Atahan Altıntaş, Av. Tacar Çağlar ve Yrd. Doç. Dr. Sürhat Müniroğlu’nun yaptıkları sunumlarla devam eden panelde, kulüp yöneticileri, antrenörler ve sporcular sunumlarla ilgili sorularla anlatılan konular hakkında daha ayrıntılı bilgi aldılar.

Oldukça verimli geçen Panel sonunda, Federasyon Başkanımız Murat Kandazoğlu tarafından panelistlerimize günün anısına plaket takdim edildi.

ANKARA AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU 

 

 

 

İlk yorum senden gelsin!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir