ORMAN GENÇLİK SPOR TÜRKİYE KADINLAR BASKETBOL TAKIMI BİLYONER.COM KADINLAR LİGİNE YÜKSELİRKEN, ERKEK BASKETBOL TAKIMI DA 1.LİG’E YÜKSELDİ

2016-2017 Amatör Futbol sezonunda Süper Amatör Liginde Bölgesel Amatör Lige adını yazdıran (OGM) Orman Gençlik Spor Kulübü, basketbol branşında da  Erkekler Basketbol ve Kadın Basketbol Liginde şampiyon  oldu.

Türkiye Basketbol İkinci Liginde mücadele eden Erkek Basketbol Takımı  normal sezonu üçüncü sırada tamamladıktan sonra mücadele ettiği finallerde Şampiyon olarak Türkiye Basketbol Ligine yükseldi.

Türkiye Kadınlar Basketbol 1.Liginde mücadele eden Kadın Basketbol Takımı da normal sezonu ikinci sırada tamamladı, finallerde Şampiyon olarak Bilyoner.com Kadın Basketbol Ligine yükseldi.

Ayrıca (OGM) Orman Gençlik Spor Kulübü  2016-2017 sezonu Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi Federasyon Kupasında şampiyon oldu.

Başkent Ankaramıza bu haklı gururu  yaşatan  (OGM )  Orman Gençlik Spor  Kulübümüzün    Başkan ve tüm Kurulları ile teknik kadro ,sporcularını ve camialarını tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

ANKARA AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU 

 

 

 

İlk yorum senden gelsin!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir