KANDAZOĞLU AMATÖRLERİ BİLGİLENDİRDİ

Federasyon Başkanımız Murat KANDAZOĞLU , 19 Mayıs Stadyumu altında yer alan Spor Kulüplerimizin başkanları ile bir araya gelerek, Ankara 19 Mayıs Stadyumu ve çevresindeki tesislerin yıkımından sonra izlenecek yol ve sorunları konuştular.

19 Mayıs Stadının yıkım aşamasıyla ilgili bilgi veren KANDAZOĞLU, Spor Genel Müdürümüz Sayın Mehmet BAYKAN ile görüştüklerini , Genel Müdürümüzün problemlerimiz konusunda çok hassas olduğunu, Stat yıkılmadan önce kulüplerimize nakledilecekleri bir yer temin edileceğini ve stat yapıldıktan sonra da kulüplerimizin tahsis edilecek yeni yerlerine geçeceklerini söylediğini, iletti.

KANDAZOĞLU ayrıca, “Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu olarak kulüplerimizin problemleri ve belirsizlikten kaynaklanan infiallerin farkındayız. Kulüplerimizin sıkıntıya girmemesi için her türlü girişimde bulunuyoruz ve gelişmelerin takipçisi olmaya devam edeceğiz”. Bu konuda bize her türlü desteği esirmeyen Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay KILIÇ ve Spor Genel Müdürümüz Sayın Mehmet BAYKAN’a hassasiyetlerinde dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Toplantı Kulüp Başkanlarımızın görüşlerini bildirmesiyle sona erdi.

ANKARA AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU

 

Bir Yorum

  1. Başkanımız Murat Bey ve ekibine çabalarından dolayı teşekkür ediyor, en kısa zamanda çözüm bulunacağını umuyorum. Saygılar.

Bir yorumda sen yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir