FEDERASYONUMUZUN DÜZENLEMİŞ OLDUĞU İFTAR YEMEĞİNDE ANKARA AMATÖR SPOR CAMİASI BİR ARAYA GELDİ

Federasyonumuzun, hoşgörü ve paylaşmanın  anlam kazandığı Ramazan ayı dolayısı ile her sene birlik ve beraberliği pekiştirmek amacıyla düzenlenen ve geleneksel hale getirilen iftar  yemeği 7 Haziran 2017 Çarşamba günü VELO Balo&Nikah Salonunda gerçekleştirilmiştir.

İftar Yemeğinde, üye spor kulüplerimizin değerli Başkan, yönetici ve antrenörlerinin yanı sıra  Konya ASKF Başkanı Remzi AY, Gençlerbirliği Spor  Başkan Vekili Arif ÖLMEZ,Ankara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Funda KOÇAK, Altındağ GHSİM Abdullah AYAR, TFFHGD Ankara Şubesi Başkanı Özgüç TÜRKALP ve  Kurul Üyeleri,İl Hakem Kurulu Başkanı Sürhat MÜNİROĞLU ve Kurul Üyeleri, TÜFAD Ankara Şubesi Başkanı Ferudun KÖSE ve  Kurul Üyeleri, Ankara Saha Komiserleri Derneği Başkanı Ahmet HOZANLI ve Kurul Üyeleri ile   basın mensuplarının   bir araya geldiği İftar yemeği programımız, Kur’an-ı Kerim tilaveti ile  başlamıştır.

İftar yemeğinden sonra kısa bir konuşma yapan Federasyon Başkanımız KANDAZOĞLU, “Düzenlediğimiz bu organizasyona duyulan ilginin bu seviyede olması bizi gerçekten çok sevindirmiştir. Değerli Protokole, Taban Birlik Başkanlarımız ile Kurul Üyelerine,   Kulüp Başkanlarımız ile yöneticilerine ve basın  mensuplarımıza katılımlarından dolayı çok teşekkür ederim. Bu organizasyonda bizlere ev sahipliği yapan Federasyonumuzun Başkan Yardımcısı  ve Etimesgut Belediye Spor Kulübü Başkanı  Sayın Hasan KARTAL’a  katkı ve desteğin dolayı teşekkür ederim.  Bugün amatör spor camiası olarak bir arada olmamızın mutluluğunu yaşarken , ne yazık ki amatör spora yıllardır  hizmet veren,  karakteri , duruşu ve dürüstlüğü  ile camiamızda örnek teşkil eden ve burada bulunan birçok kişiye abilik babalık yapan TFF Futbol İl Temsicisi  Yardımcımız Hüseyin EVİN’i kaybetmenin de derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Kendisine Allah’tan rahmet ailesine ve amatör spor camiamıza tekrar başsağlığı ve sabır diliyorum”. diyerek konuşmasını  sonlandırmıştır.

KANDAZOĞLU’nun konuşmasından sonra Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu önceki dönem yöneticilerinden, Eski Boks Federasyonu Başkanı ve Boks  Milli Sporcusu Hasan RÜZGAR, amatör spor camiasına hizmetlerinden dolayı kendisinin taşlarla işlemiş olduğu Türk Bayrağını KANDAZOĞLU’na takdim etmiştir.

İftar yemeğimize katılım sağlayarak bizi onurlandıran tüm konuklarımıza teşekkür eder, yaklaşan Kadir gecelerini ve Ramazan Bayramlarını sağlıklı , huzur içerisinde geçirmelerini dileriz.

ANKARA AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU 

 

 

Bir Yorum

Bir yorumda sen yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir