FEDERASYONUMUZA ZİYARET

Federasyonumuza, Çamlıdere Belediye Başkanı Hazım Caner Can ve  Çamlıdere Spor Kulübü Başkanı Abdurrahman Yalçın  Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte  Federasyon Başkanımız Murat Kandazoğlu’na yeniden Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı seçildiklerinden dolayı hayırlı olsun ziyaretinde bulunmuşlardır.

Kandazoğlu’nun yeniden Başkanlık görevine seçilmesinden duydukları memnuniyeti dile getiren Başkan Can, Amatör futbola verilen hizmetin çok önemli olduğunu ve gençlerin sporla tanışması hususunda gayretlerini takip ettiğini ve çalışmalarını taktir ettiğini ifade etti. Federasyon Başkanımıza seçilen tüm Kurulların hayırlı olmasını dileyerek, hafta sonunda yapılacak olan Çamlıdere  Doğa Festivaline davet etti. Ayrıca gelecek ay içinde Ankara da faaliyet gösteren tüm Spor Kulübü Başkanları ve yönetimlerini aileleriyle birlikte Çamlıdere’ye davet ederek yemek sözü verdi.

Federasyon Başkanımız  Kandazoğlu da  teşekkür ederek bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Çamlıdere Belediye Başkanımız Hazım Caner Can’a ve Çamlıdere Spor Kulübümüze ziyaretlerinden ötürü teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

ANKARA AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU 

 

İlk yorum senden gelsin!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir