FEDERASYONUMUZA ZİYARET

Federasyonumuza üye spor kulüplerimizden Polatlı  Spor  Kulübünün  yeni Başkanı Sayın Serkan Özkan  Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte  Federasyon Başkanımız Murat Kandazoğlu’nu genel merkez binamızda  ziyaret etti.

Kandazoğlu’na kabülü  için teşekkür eden Başkan Özkan,  spor kulübünün faaliyetleri ve projeleri  hakkında bilgi vererek, Polatlı Spor Kulübü olarak her zaman Federasyonun yanında olacaklarını  dile getirdi.

Federasyon Başkanımız Kandazoğlu, gerçekleştirilen bu ziyarette yeni seçilen Başkan ve yöneticilerini  tebrik ederek ziyaretlerinden  dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Önümüzdeki süreçte başarılı çalışmalara birlik ve beraberlik  içerisinde ulaşılacağını ve spor kulüplerinin  projelerini  hayata geçirmesi noktasında Federasyon olarak her zaman katkı sağlayacaklarını  ifade ederek, yeni  seçilen Başkan nezdinde önceki yönetime de yapmış oldukları başarılı çalışmalarından ötürü teşekkür etti.

Gerçekleşen ziyaret Polatlı Spor Kulübü Başkanı Serkan Özkan tarafından Başkanımıza Polatlı Spor Kulübü logolu atkı takdim edilerek son buldu.

Polatlı  Spor Kulübü Başkanı  ve Yönetim Kurulu Üyelerine  Federasyonumuza yaptıkları bu ziyaretten dolayı teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

ANKARA AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU 

İlk yorum senden gelsin!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir