FEDERASYONUMUZ 20. OLAĞAN GENEL KURULUNDA KANDAZOĞLU BAŞKANLA YENİDEN “ŞİMDİ ÇALIŞMA ZAMANI DEDİ”

Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun 20. Olağan Genel Kurulu 13 Mayıs 2017 Cumartesi Saat 13:00′ te Gençlik Parkı Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezinde yapıldı. Mevcut Başkan Murat KANDAZOĞLU’nun tek aday olarak girdiği genel kurula Amatör Spor Kulüplerimizin katılımları üst düzeydeydi.

Başkan KANDAZOĞLU Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun önceki başkanlarına vermiş oldukları hizmetleri ve desteklerinden ötürü teşekkür ederken ”Göreve geldiğimiz zaman yapacağız,edeceğiz gibi ucu açık kelimelerle faaliyetlerimi anlatmayacağımızı belirtmiştim.Bugün çok şükür ki yaptığımız,gerçekleşen faaliyetlerimizle karşınızdayız. Her zaman çözüm odaklı ve yapıcı bir yönetim uyguladıklarını belirten Federasyon Başkanı KANDAZOĞLU, spor kulüplerimiz tarafından yeniden verilen bu görev neticesinde şimdi konuşma değil bütünleşme ve daha çok çalışma zamanı” dedi.

KANDAZOĞLU’nun yönetim süresince yapılan faaliyetlerin sinevizyon şeklinde katılımcılara izletildiği genel kurulda yapılan protokol konuşmaları neticesinde seçime gidilmiştir.

Seçim sonuçlarının ardından bir konuşma yapan Başkan KANDAZOĞLU herkese desteklerinden dolayı teşekkür ederek ”Artık daha çok çalışma zamanı.Biz Ankara Amatör Spor Ailesi için her şeye varız. Ailemizden,sevdiklerimizden çaldığımız vakitleri Amatör Spor’a harcıyoruz. Çünkü biz bu işin dertlisiyiz,sevdalısıyız.Bu sevda uğruna yeni yönetimimizle birlikte daha özverili çalışmalar yürüteceğiz.Bir kez daha benden desteklerini esirgemeyen tüm katılımcılarımıza şükranlarımı sunuyorum.Şahsıma ve Yönetim Kurulumuza duyduğunuz güveni asla boşa çıkartmayacağız.Hep birlikte daha ileri gideceğiz” demiştir.Genel Kurulda söz alan konuşmacılarda Başkana olan güven ve desteklerini dile getirerek, Amatör Sporun yolunu açacak, engellerini kaldıracak her çalışmalarında yanlarında olacaklarını ve daima destek vereceklerini belirtmişlerdir.

KANDAZOĞLU’nun yaptığı konuşmanın ardından yeni Yönetim Kurulu’nun toplu fotoğraf çekimi ve katılımcıların fotoğraf çektirmesiyle Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun 20. Olağan Genel Kurulu çok samimi bir ortamla sona ermiştir.

AASKF’nin yeni yönetimi şu isimlerden oluşuyor:

Başkan: Murat KANDAZOĞLU

Yönetim Kurulu Üyeleri:
Abdullah ABUNAR, Bayram YÜKSEL, Ahmet BURAN, Engin BOZKAYA, Bayram AKYER, R. Ali ER, Mustafa YILDIZ, Yusuf KILINÇ, Hasan KARTAL, Levent KIZILALP, Halil TURHAN, Yaşar ÇELEBİ,Osman Nuri OKUMUŞ, Mehmet  DEVECİ, Soner CENGİZ, Ali İhsan CEYLAN, Vahide AKDEMİR, Emrah KAYA, Fikri ÖZÇELİK, Ahmet YILMAZ’ dan oluşmuştur.

ANKARA AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU

3 Yorum

  1. 20. OLAĞAN GENEL KURULDA TÜM ORGANLARA SEÇİLEN TÜM ÜYELERE HAYIRLI OLSUN DİYOR. BAŞARILAR DİLİYORUM.

  2. 20. Olağan genel kurulda yeniden başkan seçilen sayın Murat KANDADAZOĞLU Olmak üzere tüm yönetim kurulu üyelerini kutlar başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

Bir yorumda sen yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir