DEVLETİMİZİN YANINDAYIZ

Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı olarak önemle vurgulamak isterim ki; her zaman lanetlediğimiz terörü bitirmek için Afrin ve bölgesinde başlatılan Zeytin Dalı Harekâtı’nın sonuna kadar arkasındayız ve devletimizin yanındayız.

Bütün dünyanın da bildiği üzere Türkiye; evrensel hukuk kuralları ve Birleşmiş Milletler Sözleşmesi’nin ülkemize verdiği meşru müdafaa hakkını kullanarak, bölgeye güven ve huzur getirmek amacıyla bir harekât başlatmıştır.

Tamamıyla sınır güvenliğimizin korunması, bölgede tehdit oluşturan terör koridorunun yok edilmesi ve insanlığın başına bela olan terör örgütlerinin kökünün kazınmasını amaçlayan Zeytin Dalı Harekâtı’nın zaferle tamamlanacağına, bölgeye barış ve huzurun geleceğine inancımız tamdır.

Mensupları Balkan Savaşları’nda, 1. Dünya Savaşı’nda, Çanakkale Savaşı’nda vatanı uğruna canını vermekten çekinmeyen Ankara  Amatör Spor  Ailesi tüm kalbi, ruhu, duasıyla, olağanüstü şartlarda ülkesi için göğsünü siper eden kahraman Mehmetçiklerimizin yanındadır…

Şehitlerimize Allah’tan rahmet,  gazilerimize acil şifa, milletimize başsağlığı dileriz.

Allah, askerimizi korusun, şanlı tarihi zaferlerle dolu ordumuzu muzaffer kılsın…

                        Murat KANDAZOĞLU
Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı

 

3 Yorum

  1. Başkanım zeytin dalı harekatıyla yapmış olduğunuz açıklama oldukça duygusal ve bir o kadarda gurur verici bizlerde sizlerin yanınızda olduğumuzu belirtir bu terör bitene kadar tek yürek olduğumuzu ve bundan sonrada tek yürek olarak yaşayacağız saygılar .Yaşar mermer

Bir yorumda sen yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir