BÜYÜKŞEHİR BELEDİYEMİZİN SPOR KULÜPLERİMİZE MALZEME YARDIM TÖRENİ

Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Federasyonumuz işbirliği ile hazırlanan “Amatör Spor Kulüplerimize Malzeme Yardım Töreni” amatör spor camiamızın  yoğun katılımıyla coşkulu bir şeklide Atatürk Spor Salonunda gerçekleştirildi.

Törende konuşma yapan  Federasyon  Başkanımız  Murat Kandazoğlu, amatör sporun hem merkezi hem de yerel yönetimler için sosyal sorumluluk projesi olduğunu, Ankara’ da sporun gelişmesi için işbirliği gerektiğini belirterek , Başkan Mustafa Tuna’ya, amatör spora verdiği destekten ötürü teşekkür etti.

Spor kulüpleri adına konuşan  Ankaragücü Spor Kulübü Başkanı Mehmet Yiğiner de yıllardır özledikleri tabloyla karşılaştıklarını anlatarak, “Yıllarca malzeme yardımı alamadık.Mustafa TUNA’nın desteklerinin artarak devamını bekliyoruz. Ankaragücüne de desteğini bekliyoruz.” değerlendirmesinde bulundu.

AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan  da her zaman Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ile amatör sporun yanında olduğunu ve  yerel yönetimlerin gelecek yıllarda daha fazla malzeme yardımı için çalışmalarını beklediklerini ifade ederek, “Amatörlük olmazsa profesyonellik olmaz.” Şeklinde konuştu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, Atatürk Spor Salonu’nu dolduran sporcu gençlere seslenirken, desteklerin devam edeceğini söyledi. Başkan Tuna, sözlerine şöyle devam etti: “Değerli kardeşlerim; amatör sporlarla ilgili olarak Hükümetimizin ciddi çalışmaları var. Bakanlığımızın bu konuda çok ciddi destekleri var, federasyonlarımız hakeza öyle. Bizler de yerel yönetimler olarak imkanlarımız ölçüsünde amatör sporculara, amatör sporlara ‘Çorbada tuzumuz olsun’ şeklinde böyle bir desteği sağlamaya gayret ettik. Bundan sonra da inşallah desteklerimizin imkanlarımız ölçüsünde devam edeceğini ifade etmek istiyorum.” dedi.

Törenin Sonunda Federasyon Başkanımız Murat Kandazoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı  Doç. Dr. Mustafa Tuna’ya teşekkür plaketi takdim etti.

Mehter Takımı  ve Halk oyunları ekibinin gösterileriyle katılımcıları coşkulandırdığı törene, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna,  Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan,Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Gürhan Yıldız,  AHİD Genel Başkanı Hilmi Yaman, Türkiye Kano Federasyon Başkanı Alper Cavit Kabakçı, Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanımız Murat Kandazoğlu ile Kurul Üyelerimiz, Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonumuzda daha önce görev yapmış Başkanlarımız ve Yönetim Kurulu üyeleri, Taban Birliklerimizin  Başkanları ile Yönetim Kurulu Üyeleri ve camiaları, Spor Kulüp Başkanları ile Yönetim Kurul Üyeleri, sporcular  ile  aileleri ve  basın mensupları katıldı.

ANKARA AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU 

 

2 Yorum

 1. AMATÖR SPOR KULÜPLERİ VE SPORCULARI , SPORUN NÜVESİNİ OLUŞTURMAKTADIR.BU KULÜPLERİN VE SPORCULARIN AYAKTA GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE DURMASI İÇİN KATKI SAĞLAYAN BU DURUMA ÖNCÜ OLAN AASKF BAŞKANIMIZ VE YÖNETİM KURULUNA, ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN MUSTAFA TUNA’YA KULÜBÜMÜZ VE SPORCULARIMIZ VEDE AMATÖR SPOR CAMİASI ADINA TEŞEKKÜR EDERİZ.
  ANKARA RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

 2. AMATÖR SPOR KULÜPLERİMİZİN FAALİYETLERİNE DEVAM EDEBİLMELERİ VE SPORCULARIMIZIN SPOR YAPABİLMELERİ İÇİN GAYRET EDEN AASKF BAŞKANIMIZ VE YÖNETİM KURULUNA,

  ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYEMİZE.
  ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKANI SAYIN MUSTAFA TUNA BEYE.

  SAYGI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ.
  FUTBOL BRANŞI.
  BASKETBOL BRANŞI.
  YÖNETİCİLERİ.
  TEKNİK SORUMLULARI.
  SPORCULARI ADINA TEŞEKKÜR EDERİM.

  SPOR CAMİAMIZIN.
  KULÜPLERİMİZİN.
  SİYASET ÜSTÜ ANLAMLI MÜCADELELERİ ADINA.

  DÜZENLENEN BİR İFTAR YEMEĞİNDE.
  BİRLİKTE YAPILAN İSTİŞARE SONUNDA BU MALZEMELERİN SÖZÜNÜ VEREN. SÖZÜNDE DURAN.

  227.000 SPORCUYA AİT MALZEMELERİ HAZIRLATARAK.
  227 SPOR KULÜBÜNÜ, SPORCULARINI SEVİNDİREN.

  1976 YILINDA ÇINARSPOR’DA MESAİ YAPTIĞIM.
  AMATÖR FUTBOL TAKIMIMIZDA SANTRFOR OYNAYAN.

  SAYIN MELİH GÖKÇEK BEYE DE.

  HAKKINI TESLİM EDEREK TEŞEKKÜR EDİYORUM.

  SAYGI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BAŞKANI

Bir yorumda sen yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir