BEYPAZARI BELEDİYE GENÇLİK SPOR KULÜBÜNÜN İFTAR PROGRAMINA KATILDIK VE BELEDİYE BAŞKANINI ZİYARET ETTİK

Federasyon Başkanımız Murat Kandazoğlu Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Beypazarı Belediye Gençlik Spor Kulübünün  düzenlediği,  Ayaş Spor, Nallıhan Spor, Kızılcahamam Belediye  Spor ile Çamlıdere Spor Kulüplerinin başkan ve yöneticilerinin katılımlarıyla gerçekleşen iftar programına katıldı.

İftar programından sonra  Kandazoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Beypazarı Belediye Başkanı Sayın Tuncer Kaplan’ı makamında ziyaret  etti. Sıcak ve samimi ortamda gerçekleşen ziyarette daha çok gençleri  spora kazandırmak ve  amatör sporun gelişimine katkı sunmak adına  neler yapılabilir noktasında bilgi alış verişinde bulunuldu.

Beypazarı ziyareti Federasyon Başkanımız Kandazoğlu’nun Belediye Başkanına adı yazılı spor forması takdim etmesiyle son buldu.

Federasyon olarak Belediye Başkanımız Tuncer Kaplan’a ve Beypazarı Belediye Gençlik Spor Kulübümüze amatör spor ve camiamıza katkılarından dolayı teşekkür  ederiz.

ANKARA AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU

 

Bir Yorum

  1. Başta beypazarı belediye gençlik spor yönetim ve sporcuları olmak üzere iftar yemeğine katılan federasyonbaşkanı ve diğer kulüp temsilcilerinin mübarek kadir gecelerini tebrik eder katkısı olan ve emeği geçen herkesten allah razı olsun

Bir yorumda sen yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir