AYAŞ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜMÜZÜN DAVETİNE KATILDIK

Ayaş Gençlik ve Spor Kulübümüzün yemek davetine katıldık.

Ayaş Belediye Başkanı Sayın Burhan Demirbaş ve Kaymakam Fatih Özdemir’in de katıldığı yemekte Ankara da amatör sporun gelişimi ile değerlendirmeler yapılırken,  Ayaş Gençlik ve Spor Kulübünün durumu görüşüldü.

Federasyon Başkanımız Kandazoğlu Belediye Başkanı Sayın Demirbaş’a Ayaş sahasının eksiklikleri ile ilgili bilgi sunarken, amatör sporun gelişmesinde yerel yönetimlerin öneminden bahsetti. Ayrıca Ayaş Gençlik ve Spor Kulübü ile işbirliği içerisinde ilçe de futbol dışında diğer branşlarda da çeşitli paneller ve etkinlikler düzenlenerek kulüp sayısının arttırılmasının önemini vurguladı.

Her zaman amatör spor kulüplerinin yanında olduklarını belirten Başkan Demirbaş ve Kaymakam Özdemir, bundan sonrada Federasyona ve Ayaş Gençlik ve Spor kulübüne destek olmaya devam edeceklerini, daha önce de Antalya’da yapılan Başkanlar Kurulu Toplantısının  bu sene Ayaş da yapılmasını çok arzu ettiklerini belirtti.

Gerçekleşen yemeğe Federasyon Başkanımız Murat Kandazoğlu’nun yanı sıra  Genel Sekreterimiz Osman Nuri Okumuş, TFF Futbol İl Temsilcisi ve Mali Sekreterimiz Mustafa Yıldız, Genel Sekreter Yardımcımız Ahmet Yılmaz, İç Denetimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Soner Cengiz, Projelerden sekreteri Yönetim Kurulu Üyemiz Vahide Akdemir, TFF Futbol İl Temsilcisi Yardımcısı Celal Mutlu, Ayaş Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Mehmet Yüksel Kirazdibi ile Kulübün Kurucu Üyelerinden Mehmet Şenkal ve Şükrü Gürsoy  katıldı.

Başkanımız  Kandazoğlu, Federasyonumuzun her zaman yanında olan Sayın Demirbaş’a ve Özdemir’e teşekkür ederek, adları  yazılı forma takdim etti.

ANKARA AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU 

 

 

 

 

 

.

 

 

 

 

İlk yorum senden gelsin!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir