ATO BAŞKANI GÜRSEL BARAN’DAN FEDERASYONUMUZA ZİYARET

Ankara Ticaret Odası Başkanı (ATO) Gürsel BARAN   Federasyon Başkanımız Murat Kandazoğlu’ nu  19 Mayıs Stad Yerleşkesindeki şubemizde  ziyaret etti.

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunun ve spor kulüplerinin her zaman yanında olduklarına belirten Baran, “ gençlik için spor için ne yapılması gerekiyor ise yapmalıyız. Bugünlerde Türk futbolunda iyi şeyler olmuyor. İnsanlar futboldan soğudu. Spora siyasetin karışmasını doğru bulmuyorum. Sporda ahlak ve etik değerler her şeyin önünde olmalı.” dedi. Federasyonumuz ile de  her zaman işbirliği içerisinde olmaya devam edeceklerini ve her türlü desteği vermeye hazır olduklarını, amatör sporların  çok önemli olduğunu, şu anda olduğundan çok daha fazla desteklenmesi gerektiğini ifade etti.

Federasyon Başkanımız Murat Kandazoğlu, ATO Başkanı Baran’a Ankara amatör sporu konusunda bilgi sundu. Kandazoğlu daha sonra  “ Amatör spor Türkiye’nin en büyük sosyal sorumluluk projesidir. Hafta sonları gençler ve çocuklar sporda, hafta içi antrenmanlarda . Sağlıklı bir genç nesil yetiştirmek açısından amatör sporlar çok önemli. Çocuk yetiştirmede spor, eğitim ve sağlık üçü bir arada oldukça önemli. Buradan geçenler çok iyi futbolcu olmayabilir ama çok iyi bürokrat, doktor , iş adamı olur” dedi.

19 Mayıs Spor yerleşkesine gelerek Federasyonumuzu ve Kavaklıdere Spor Kulübümüzü  ziyaret eden Ankara Ticaret Odası Başkanı ( ATO ) Sayın Gürsel Baran’a amatör spora verdiği desteklerden dolayı çok teşekkür ederiz.

ANKARA AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU 

 

İlk yorum senden gelsin!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir