Puan Durumu

Lig Sistemi - Puan Durumu ve Fikstür Eklentisi

Tüm Maç Sonuçları Ankara Askf ile Tam Uyumlu Lisans

Futbol alanında mücadele eden kulüplerimize hazırlamış olduğumuz bu özel eklenti ile;

  • Maç Sonuçları
  • Haftalık Maç Programları
  • Puan Durumları
  • Senelik Lig İletişim Lisansı

Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ile %100 uyum içerisinde çalışmaktadır. Kurulumu tamamlanan eklenti tüm verileri Lig Sistemi Veri Yönetim hizmetlerinden aynı anda getirebilmektedir.

Zamandan Tasarruf

Verilerin tek yerden kontrolü sağlanarak, hem etkin insan gücü azaltılmakta hemde kulüplerin istatistiksel müsabaka verilerini web sayfalarında güncellemeleri için zaman tasarrufu sağlanmaktadır. Bunun yanında Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunun sezon içerisinde oynanan ve girilen maç bilgileri, bu maçların sonuç bilgileri ve oluşan puan tabloları anında, size özel hazırlanan kodlamalarla web sitenizden taraftar kitleniz ile paylaşılmaktadır.

Yeni Yüz Mobil Ekranlar

Hazırladığımız eklentiler web siteniz ile uyum içerisinde çalışmaktadır. Sistemimizi kullanan kulüplerimizin temaları mobil cihazlar ile tam uyumlu olduğundan bu eklentide yine aynı temalarla mobil ve masaüstü ekranlarda sorunsuz görüntülenmektedir.

Mobil Uyumlu Kulüp Web Siteleri

Tam Destekli Alan Adına Özel Lisanslı Yapı

İster Lig Sistemi altyapısı kullanarak sizlere sunacağımız hizmetler olsun, isterse de sizlerin daha önceden sahip olduğunuz web siteleri olsun; yazılımımız sizlere Ankara ASKF veritabanı bilgilerini getirecek ve alan adınıza özel olarak gösterecektir. Bu özel kod adınıza lisanslanacak ve herhangi başka bir siteye eklenemez, yayınlanamaz olacaktır.