Kulüp Web Sitesi Hizmeti (Ankara ASKF ile Uyumlu)

Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ve Lig Sistemi Web Yazılımı ortak çalışmaları sonucu oluşturulan kulüp web sitemize sitemize hoş geldiniz.

logo-lig-sistemi-logosuGELİŞMİŞ ÖZELLİKLERİYLE İHTİYACINIZ OLAN TEK SPOR YAZILIMI

Dünyadaki örneklerine bakıldığında özellikle profesyonel spor  anlayışıyla önde olan ülkelerin, tanıtım ve altyapıya ne denli önem verdiklerini görebilirsiniz. Yetenekli gençler, onlara değer veren kulüplerden çıkar.

Günümüzde internet kullanımının artması ile birlikte, pazarlama faaliyetleri de bu yöne eğilim göstermeye başlamıştır. İnternet kullanımının faydaları şu şekilde sıralanabilir;

  1. Bilgiye ulaşmada sınırsızlık; örneğin sponsorlar istediği spor kulübü ile ilgili bilgiye hemen ulaşabilirler.
  2. Yüksek hız ve esneklik; taraftarlar bu sayede maç sonuçlarına hemen ulaşabilirler.
  3. İnteraktif araç; taraftarlar kulüplerinin sayfalarını gezerken, kulüplerine sponsor olan firmaların web sitelerine de buradan ulaşabilirler.
  4. Gelişmiş kullanılabilirlik; bir spor kulübünün web sitesini ziyaret etmek isteyen kişiler, günün her saati interneti kullanarak, istediği bilgiye ulaşabilir.
  5. Yüksek müşteri servisi; etkileşim yolu ve gelişmiş kullanılabilirlik özellikleri ile taraftarların beklentileri daha çabuk öğrenilip, beklentilere karşılık verilebilinir.

Kulüpler, takımları ve sporcularıyla ön yüzü güzel arka yüzü sağlam olması gereken yapılardır. Bu yapıların her alanda olduğu gibi internet alanında da profesyonel bir duruşu olabilmesi için bu tip organizasyonlara hakim, daha önce yönetmiş destekçilere ihtiyacı vardır.

Bir Yorum

  1. Geçmişte “tribünde çok ses çıkarmak” en iyi taraftarlıktır bilinci yaygındır. Günümüzde ise bu bilincin değiştiğini ve artık sistemli hareket planları yapan, kulüp ile ilgili daha geniş bilgiye sahip olmaya çalışan, en önemlisi daha fazla “etkin” olmaya çalışan bir kitle bilincinin yerleştiğini söyleyebiliriz.

Bir yorumda sen yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir