Kulüp web sayfalarınıza bilgi giriş yöntemleri

Kulüp web sitenizin sayfalarına veri girişi yapabilmek için birden fazla yöntem bulunmaktadır. Bunları aşağıda detaylıca anlatmaya çalışacağız. Bu yöntemleri uygularken web sitenizin yaşayan bir ekosistem olduğunu, periyodik olarak güncellenmesi ve yedeklenmesi gerektiğini ve veri güvenliği gibi konuları göz ardı etmeyiniz.

1- Yönetim Paneli Girişi – Anında Gösterim

Kulüp web sayfanıza istediğiniz alanlarda veri girişi yapabilmek için kişisel eposta adresinizle bağlantılı olarak bir kullanıcı adı ve şifresi yaratılacaktır. Bu kullanıcı adı ve şifresini verilen yönetim paneli girişine yazarak sistem arka planına ulaşırsınız.

lig-sistemi-yonetim-paneliSite yönetim paneliniz kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Bu arayüzdeki menüleri kullanarak istenilen haber, sayfa içeriği ve personel gibi veri alanlarını doldurabilirsiniz.

Bu bölgede verilen kullanıcı adı ve şifresini emin olmadığınız kişilerle paylaşmayınız. Şifrenizi istediğiniz zaman sistem üzerinden yenileyebilirsiniz.

2- Toplu Gönderim

Snap 2016-04-24 at 02.21.55Web sitenize BURADAN indireceğiniz sıkıştırılmış klasörü tıklayarak açılan klasörlere giriniz ve veri giriş dosyalarını uygun biçimde doldurunuz. Fotoğrafları klasörlerine yükleyiniz. 20MB ı geçen klasörler olursa ayrıca sıkıştırma işlemi yapınız.

Eposta adresimiz olan kulupverisi@ligsistemi.com adresine verilerini iletebilirsiniz.Not: Eposta konusu alanına mutlaka Kulüp Adı, Veri Girilecek Sayfalar, Kulüp iletişim Bilgileriniz ve Yazı, Resim halinde olmasını istediğiniz sayfa verilerini eklemeyi unutmayınız.

2- Veri Güncelleme

Kulüp Veri Girişi İstem Formunu doldurarak mevcut verilerinizin bulunduğu sayfaları güncelleyebilirsiniz. Ayrıca henüz hiç eklenmemiş bir sayfanıza içerik gönderebilirsiniz. Not: Forma yükleyeceğiniz dosyalar yüksek boyutta (7MB) olmamalıdır. Bu yüksek boyutlu dosyaların artışı web sayfanızı yavaşlatıp dosya alanınızı kısa sürede doldurmanıza yol açabilir.

Kulüp Veri Girişi İstem Formu