ANKARA SPOR BASININDAN BİR SAYFA DAHA EKSİLDİ

Ankara Sporunda gelişen tüm haberleri, Habertürk Ankara ekiyle camiaya kaliteli bir görsel materyal olarak sunan sayın Ali ÖCAL ve ekibinin çalışmalarının her zaman Ankara Spor Camiasının gelişmesi yönünde olduğunu bilmekteyiz. Bu değerli kaynağın yayından kaldırılması haberi Ankara spor camiasını üzmüştür.

Kısıtlı imkânlarına rağmen her hafta bu sayfaları hazırlayan ve Ankara amatör sporseverlerine ulaştıran bu ekibe tüm çalışmaları için teşekkür ederiz.

Temennimiz, Ankara Spor Basının böyle kan kayıpları yaşamasındansa güçlenerek yoluna devam etmesi ve hak ettiği itibara kavuşmasıdır.

 

Murat KANDAZOĞLU

Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı

4 Yorum

 1. Sayın Ali ÖCAL, Amatör Sporların sesidir. Bizler değerlerimize sahip çıkmadığım sürece, her geçen gün küçülmeye, yok olmaya mahkum oluruz. “Ondan sonra kimse bizim dertlerimizle ilgilenmiyor, kimse bizim sesimizi duymuyor.” diye sızlanır dururuz. Ankara Amatör Spor Camiası olarak tepkimizi, temennimizi Habertürk Gazatesine yazmalıyız.

 2. Ali kardeşim, kasabamız sporu için, Ankara sporu icin, Çamlıdere sporumuz icin ve camia icin yaptığın calismalar her zaman takdirle anılacaktır. Sevgi ve selamlarla
  Yusuf Bostancı
  Kızılcahamam Belediye Spor

 3. SAYIN BAŞKAN,YAZINIZI SON NOKTASINA KADAR ,DESTEKLİYORUZ,AMATÖR SPORUN,SPORCUNUN,ANKARA SPORUNUN GÖZÜ,KULAĞI,DİLİ OLAN ALİ ÖCAL ABİMİZ ADINA ANKARA RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ CAMİASI OLARAK ÇOK ÜZÜLDÜĞÜMÜZÜ ,YAPILACAK HER TÜRLÜ FAALİYETTE TAM DESTEK OLACAĞIMIZI BELİRTMEK İSTİYORUM.ALİ ABİ TAM DESTEK,HEP DESTEK YANINDAYIZ.İNŞALLAH KALEMİNLE MÜCADELENE DEVAM EDECEK YENİ KAPILAR SANA AÇILIR.

 4. GÖNLÜMÜZDE TAHT KURMUŞ İKİ İNSANSINIZ AMATÖR İÇİN HER ZAMAN VAR OLDUĞUNUZU VE YANIMIZDA OLDUĞUNUZDAN DOLAYI ONBİRATEŞ SPOR KULÜBÜ OLARAK TEŞEKKÜR EDERİZ. İYİKİ VARSINIZ BEEEEEE…….

  HARUN BABA
  ONBİRATEŞ

Bir yorumda sen yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir