ADLİYE SPOR KULÜBÜMÜZÜ TEBRİK EDERİZ

Federasyonumuza üye spor kulüplerimizden Ankara Adliye Spor Kulübü, İstanbul’da yapılan “Kulüpler Avrupa Taekwondo” Şampiyonasında 7 Altın, 4 Gümüş ve 4 Bronz Madalya kazanmıştır.

Ankara Adliye Spor Kulübümüz  elde ettiği bu başarılı sonuçlarla “Kulüpler Avrupa Şampiyonasında” Yıldız Erkeklerde Birinci, Yıldız Bayanlarda Birinci, Genel Klasmanda Birinci ve Genç Bayanlarda 5. olarak çok büyük bir başarıya imza atarak  bizleri ve Tüm Türkiye yi gururlandırmıştır.

Türk Taekwandosuna  kazandırdığı   başarılarından dolayı Adliye Spor Kulübümüzün yönetim, teknik heyet ve  sporcularını tebrik eder, Yunanistanda yapılacak olan “WT Başkanlık Kupası” şampiyonasında başarılar dileriz.

ANKARA AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU 

Bir Yorum

  1. Ankara Adliye Spor Kulübümüzün elde ettiği bu başarılı sonuçlarla “Kulüpler Avrupa Şampiyonasında” Yıldız Erkeklerde Birinci, Yıldız Bayanlarda Birinci, Genel Klasmanda Birinci ve Genç Bayanlarda 5. olarak çok büyük bir başarıya imza atmasındaki mutlulukları mutluluğumuzdur.

    Türk Taekwandosuna kazandırdığı başarılarından dolayı Adliye Spor Kulübümüzün yönetim, teknik heyet ve sporcularını tebrik ederiz.
    Yunanistanda yapılacak olan “WT Başkanlık Kupası” şampiyonasında başarılar dileriz.

    Saygı Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı

Bir yorumda sen yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir