2017-2018 AMATÖR FUTBOL SEZONUNA COŞKUYLA MERHABA DEDİK

Federasyonumuzca Koordine edilen İlimiz 2017-2018 Amatör Futbol Sezonu ,  Federasyon Başkanımız Murat Kandazoğlu ile Kurul Üyelerimizin, Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan’ın, Kahramankazan  Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Taban Birlik Başkan ile Kurul Üyeleri, üye spor kulüp başkanları ile yöneticilerinin, sporcu ve sporcu ailelerinin ve değerli basın mensuplarının  katılımları ile kesilen kurban ve dualarla açıldı.

Yoğun katılımın olduğu ve  büyük bir coşkuyla gerçekleştirilen törende Federasyon Başkanımız Kandazoğlu  yeni sezonun Camiamıza hayırlı olmasını, fair – play içerisinde, kazasız, belasız ve sporcular için sakatlık olmadan sona ermesi temennisinde bulundu.

Tören, sporun dostluk ve kardeşlik olduğunu bir kez daha gözler önüne seren , seyir zevki açısından güzel Ankara Şöhretler Karması müsabakası ile devam etti.

Daha sonra Federasyon Başkanımız Murat Kandazoğlu ve Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan tarafından,  açılış maçı olan Süper Amatör Lig (SAL) TKİ Spor – Kahramankazan Belediye Spor  müsabakasında görevli Hakemler, Saha Komiseri, Gözlemci, Takım Antrenörleri ve Takım Kaptanlarına çiçek verilmesiyle  yeni sezon açılış yapıldı.

Yeni Futbol Sezonunun tüm Kulüplerimize hayırlı olmasını temenni ederiz.

ANKARA AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU

İlk yorum senden gelsin!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir